Saç Ekimi Merkez Antalya, saç nakli nasıl yapılır Antalya, Fiyat-Maliyet-Güzellik Merkezi Antalya-Beauty Clinic Antalya -Güzellik Tedavi-Özel Hastane-Plastik cerrahi- Güzellik Takım-Medical-Travel-Service-Türkiye-Medikal Turizm Rehberi-Tıp Seyahat Antalya-Yurtdışı Medikal Turizm Türkiye-Antalya-Alanya-Mahmutlar-Oba-Antalya-Lara-Kundu-Konyaalti-Avsallar-Incekum-Side-Colakli-Gündogdu-Kumköy-Belek-Bogazkent-Kadriye-Side-Manavgat-Kemer-Kemer-Göynük-Istanbul-Izmir-Kas-Kusadasi-Kayseri-Fethiye-UK

____________________________________________________________________________________


Fut Saç Ekimi

Günümüzde genetik yatkınlıklar, sigara, yaşlanma, hormonsal dengesizlikler, aşırı kilo alımı ve kaybı, yanık, travma, bazı ilaçlar (özellikle kemoterapi ilaçları), kronik hastalıklar ve troid hastalıkları gibi etkenlere bağlı olarak saçlar döküle bilmektedir. Saçkaybına bağlı kişide oluşabilecek psikolojik travmalar ve sosyal yaşamdan uzaklaşma, saç restorasyon cerrahisi ile düzeltilebilir.başarılı bir “saç folikülü mikroimplantasyonu” ile kişinin görünümü daha iyi hale gelirken kendine güveni artacak ve sosyal ortamlarda kurulacak ilişkilerde birey kendini daha iyi hissedecektir. Foliküler mikroimplantasyon tekniği uygulanarak yapılan saç restorasyonunda estetik olarak en iyi sonuçlar alınmaktadır. Bu teknikte, kafanın her iki yanında ve ensede bulunan ve yaşam boyu dökülmeyen saç folikülleri kullanılmaktadır. Ensede, her iki kulak arası mesafeden şerit halinde çıkarılan saçlı deri daha sonra 1,1-2 veya 2-3 adet saç folikülü içerecek şekilde mini ve mikro graftlere ayrılır. Saçsız bölgede,daha önceden özel aletlerle iz bırakmayacak şekilde açılan mikro kütiküler folikül yataklarına, hazırlanan bu mini ve mikro greftler steril ortamda ve hassas bir şekilde implante edilir. Foliküler mikroimplantasyonda, saçın doğan çıkış yönü ve açısı göz önünde bulundurarak en iyi kozmetik sonuç elde edilir. Ense bölgesindeki flep donor alanı bir dikişle kapatılarak haman hiç iz bırakmaz. Tüm bu saç restorasyonu lokal anestesi altında acısız ve hasta genel anestesi almadan yapılmaktadır.

Saç restorasyonu için hastanın diğer saçlı alanlarında kısaltma işlemi yapılmaz. Cerrahi işlemden 2 hafta kadar önce aspirin türü ilaçların kullanılmaması işlemin başarısı açısından gereklidir. Folikülmikroimplantasyonu sonrasında 3.gün saçlar yıkanmaktadır. Bunun için özel şampuanlar ve losyonlar doktorlar tarafından reçete edilecektir. Restorasyon sonunda oluşabilecek hafif şişliklerde için de gerekli görülürse ilaçlar önerilmektedir. Ense bölgesindeki donor alan dikişleri ise 10. gün alınmaktadır. Saç folikül implantasyonundan yaklaşık 4 hafta sonra implante saçlar dökülmekte ve 4-6 ay sonra saçlar yavaş yavaş uzamaktadır. Aradaki bu süre saç foliküllerinin adaptasyon ve dinlenme sürecidir.

Mikroimplantasyondan 2 hafta sonrasına dek ağır egzersiz yapılması ve saçların sık bir tarakla taranması yasaktır. Ayrıca ilk 6 hafta saç boyanması ve perma türü kuaförlük hizmetlerinden kaçınılmalıdır.

Saç folikülü mikroimplantasyon işlemlerinde alınacak sonucun başarısı, implante edilecek bölgenin büyüklüğüne ve folikül donor alanının özelliklerine (saç rengi,kalınlığı,kıvırcık yapısı vb.)bağlıdır. Her şeye rağmen “folikül mikroimplantasyon” yöntemi ile,diğersaç restorasyon işlemleri ile karşılaştırılmayacak kadar iyi sonuç elde edilmektedir


Ücret / Fiyatlar

fiyat için lütfen bize mail yazin yada arayin 

Ücreti dahil olan:

-  ön muayene ve danışma
-  Laboratuvar araştırma
-  ameliyat masrafları
-  Hastanede yatış, yemek dahil
-  hekimin ve anestezi maliyeti
-  ilaçlar ve tibbi malzemeler hastaneden

 

Ücreti dahil olmayan:

-  Havaalanı Servisi
-  Hastaneye Servisi
-  taburcu olduktan sonraki ilaçları, shampoo

_____________________________________________________________

 

Neden bizimle ?

 • Elemanlarımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
 • Sizi rahat ettirebileceğimiz için
 • TV ve gazete ilanları bizim kalitemizi onayladığı için
 • Ücretsiz, otel-hastane ve dönüş transferimiz olduğu için
 • Birden fazla hastane ile birlikte çalıştığımız için
 • Dilerseniz bir refakatcı isteğinize göre hizmete sunduğumuz için
 • Her sorunuza cevap vereceğimiz için
 • Son anda randevu ve başdoktor’ da tedavi imkanı sunduğumuz için
 • Bize danışmanız ücretsiz olduğu için. Seyahat ve tedavi ücretler
  Size aittir.
 • Tedavi sonrasında her zaman sorularınızı memnuniyetle
  cevap veririz.

 

Her zaman müşterimiz için en iyi şekilde bakım sağlamaya çalışıyoruz.
Bu yüzden Türkiye’de sadece en kaliteli doktorlar ile birlikte çalışıyoruz.
 

Hastane seçimi tedavinize bağlıdır. 

_____________________________________________________________________

Burada ekip bulabiliriniz:     http://medical-travel-service.com

Burada fiyat listeleri bulabilirsiniz:     
http://medical-travel-service.com

Burada bayram tatilleri bulabilirsiniz:     
http://www.info-turkei.com 

Burada önce ve sonrası fotoğrafları bulabilirsiniz:  http://medical-travel-service.com

Burada bizimle ilgili değerlendirmeleri bulabilirsiniz:  http://aerzte-privatkliniken.com

_____________________________________________________________________

Bir sorunuz varsa? Öyleyse bize yazabilirsiniz veya arayın: 

santral:

0537 38 03 195

WhatsApp, Viber, Tango

0537 38 03 195

E-Mail:

admin@haartransplantation-antalya-tuerkei.com

Skype:

medical-travel-service

Dil:

Almanca ve Türkçe